Správa CHKO Pálava >> Správa informuje >> Aktuality >> Fotosoutěž „Příroda Pálavy“ již má svého vítěze

Fotosoutěž „Příroda Pálavy“ již má svého vítěze

Fotosoutěž „Příroda Pálavy“ již má svého vítěze

26.8.2016

Od února tohoto roku probíhala v rámci oslav 40. výročí vyhlášení CHKO Pálava fotosoutěž s názvem „Příroda Pálavy – krajina a makrofotografie“.

Této soutěže se mohl zúčastnt každý, kdo zaslal na Správu CHKO snímky pořízené na Pálavě nebo zobrazující Pálavu. Do 15. srpna, kdy byla uzávěrka soutěže, se sešlo celkem 248 fotografií odpovídajících kritériím soutěže a z nich pětičlenná porota po anonymním hodnocení vybrala 22 nejvydařenějších. Věříme, že vybrané snímky udělají radost všem milovníkům Pálavy i fotografování. Vybraná kolekce obsahuje jak velmi vydařené snímky, někdy až mystické krajiny, tak také krásné detaily rostlin a živočichů, kteří se na Pálavě vyskytují.

Autoři tří nejlépe hodnocených snímků budou odměněni věcnými cenami. Ty jim budou předány na vernisáži výstavy, která se uskuteční v pátek 16.9. v Mikulově v galerii Konvent. Výstavu budou moci zájemci shlédnout až do 30.9. tohoto roku a po té budou fotografie vystaveny v budově Správy CHKO Pálava v Mikulově. Všem účastníkům soutěže soutěže děkujeme a autorům vybraných snimků gratulujeme.

1. místo - Vlastimil Vojáček - "Dub šípák"

2. místo - Vlastimil Vojáček - "Svítání na Stolové"

3. místo - Vladimír Šálek - "Pálavský příboj"

 

Všechny vybrané snímky můžete shlédnou ve fotogalerii

 

 

Správa CHKO Pálava

Vyhledávání

Regionální pracoviště

Regionální pracoviště
Resort životního prostředí další instituce resortu ŽP
Skrýt